Ютта Куссуль (yutta) wrote,
Ютта Куссуль
yutta

Отзыв о выступлении группы "Койоты"

Сегодня получила отзыв о концерте группы The Coyotes в "Хмельной бочке" (02.06.07), и хочу поделиться с вами этим хорошим настроением:

"Останнім часом я частенько відвідую усілякі культурні "збіговиська". Завдячую цим співробітниці, яка мене туди за собою тягає. А я й рада: із задоволенням тікаю від нудного одноманіття. Адже, джаз-середу в Арені, Шедеври світової камерної музики та виступ у пабі "Хмільна бочка" гурту "Койоти" нудним, а тим більше одноманітним просто неможливо назвати. Найближче "до вух і думок" виявився виступ "Койотів". Чесно кажучи, коли я туди йшла, не мала й гадки, що з того чекати. А виявилося дуже кльово! Судіть самі.

Коли ми спустилися на перший поверх "Бочки" на сцені вже стояв Кім (соліст гурту) та налаштовував мікрофони з колонками. В дитячих спогадах із рок-концертів - це звичайне "рас-рас-рас", але у виконанні Кіма це швидше нагадувало якесь гумористичне шоу. Публіка поступово збиралася, розсаджувалися за столики і вели себе явно не так як ми з чоловіком. Вони заходили до зали як до помешкання давніх друзів - весело й розкуто.

Концерт був, наче сімейне свято. Усе було так по-домашньому і разом із тим по-європейському. Вслухаючись у музику, виникало дивне відчуття. Здавалося, що коли вийду на вулицю, то це буде не Богдана Хмельницького, а одна з старовинних вуличок Праги чи Кракова, а може й навіть Парижу. (Якби-то!!!)

Не було ніяких диких завивань над мерцями (чим зазвичай займаються койоти), була лише стрімка енергія, яка пробуджувала сону свідомість. Щоправда, кілька несподіванок таки було. Перша - вік учасників гурту. Вони такі молоді! Ну, звісно, старші, ніж я, але оскільки, повторю, я нічого про них не знала, тож і уявляла їх "не такими". Друге - це українська мова у спілкуванні з публікою. Вау! Таке не часто почуєш. Зазвичай у наш час усі спілкуються, чи принаймні звертаються "расєйськаю"! Ну а третє - це музика. Така різна! Тому, коли мій чоловік запитав, "який це стиль?", я не могла йому одразу й однозначно відповісти.

Єдиний недолік - це те, що не прозвучало жодної пісні українською мовою. Потім мене заспокоїли, і у них таки є неангломовна програма. Ні, не подумайте, я знаю англійську і тексти кльові, просто така музика, могла б надовго засісти у мізках громади, якби її розумів кожен. Дуже вже музика енергійна, так і хочеться наспівувати. (Ой! Не можу втриматися!) А ще, не повірите, соліст потім сидів за нашим столиком! Це круто - посидіти поруч із зіркою! Чи майбутньою зіркою, адже гурт "Койоти" неодмінно стане зірковим. Успіху, хлопці!"
Надя Сердюк
Tags: музыканты
Subscribe

 • (no subject)

  Ольга Кизлова прислала обновления на свой сайт, и в частности, в интервью Андрея Пушкарева попросила добавить ссылку на видео: Инвенция в стиле…

 • (no subject)

  Группа НеДiля сегодня презентовала новый альбом "Fortissimo". Презентация проходила в клубе "Мамбо". Жаль, что нам с Кимычем…

 • (no subject)

  Ура! Позвонил только что Лёша Александров. Предложил выложить на сайт Er.J.Orchestra информацию: 04.04.2010 Er.J.Orchestra приступил к записи…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments